Werkze.pl używa plików cookie. Kliknij przycisk akceptuj, aby ukryć tę wiadomość.

O NAS

about_img

Kim jesteśmy i co robimy

 

Jesteśmy zespołem, który wywodzi się z branży pośrednictwa pracy. Dobrze znamy jej mechanizmy, doskonale wiemy na jakie trudności napotykasz i czego możesz nie wiedzieć. Naszym celem jest wspieranie Cię w różnych sytuacjach.

Robimy to przede wszystkim przez prezentowanie ciekawych ofert pracy na naszej stronie.

Ponadto oferujemy Ci wiedzę na przeróżne tematy dotyczące pracy, życia w Holandii i tego jaki wpływ ma na Ciebie emigracja.

 

Mamy 7 wyszukiwarek:

  • Pracy
  • Mieszkań
  • Biur pośrednictwa pracy w Polsce
  • Biur pośrednictwa pracy w Holandii
  • Przewoźników z i do Polski
  • Biur rozliczeniowych
  • Kursów doszkalających

 

Wyszliśmy z założenia, że zmiana pracy i poszukanie własnego mieszkania to etapy, które często pojawiają się w jakimś momencie u nas, emigrantów z Polski, którzy tu w Holandii chcą sobie ułożyć życie na stałe lub na jakiś czas.

Lista biur pośrednictwa jest po to, żeby w jednym miejscu można było znaleźć wszystkie godne zaufania biura pośredniczące w oferowaniu pracy w Holandii. Wszystkie biura, które umieściliśmy na stronie są biurami posiadającymi certyfikat. Są godne zaufania i stosują się do układu zbiorowego biur pośrednictwa pracy.

Reszta wyszukiwarek jest po to, żeby na jednej stronie wygodnie można było znaleźć mieszkania, przewoźników, kursy i biura rozliczeniowe.

Kursy doszkalające dodajemy od siebie, ponieważ wiemy, że nowe umiejętności to nowe możliwości pracy, większa pewność siebie, Twoje zadowolenie z siebie i prawdopodobnie lepsza przyszłość.

Mamy też wyszukiwarkę e-biletów na polskie busy. To nie my sprzedajemy bilety, my tylko udostępniamy możliwość zakupu, bilety sprzedaje firma e-podróżnik.

 

Piszemy dla Ciebie artykuły i nagrywamy podkasty, możesz wybrać to co bardziej lubisz.

 

Korzystaj ze wszystkiego co mamy i rozwijaj się! 

 

 

 

Jak to działa?

 Mamy 3 wyszukiwarki:

Ofert pracy w Holandii, kursów i mieszkań do wynajęcia

about_icon

Oferty pracy w Holandii

Na naszej stronie znajdziesz przeróżne oferty pracy na terenie Holandii

about_icon

Kursy

Prezentujemy kursy online i książki, które pomogą Ci się rozwijać zawodowo. Oprócz tego znaleźliśmy też dla Ciebie książki na temat rozwoju własnego, motywacji w codziennym życiu i zadowolenia z siebie. 

about_icon

Mieszkanie

W naszej wyszukiwarce znajdziesz dużo ofert mieszkań do wynajęcia, a w wsród nasych artkułów kompletny opis jak wynająć mieszkanie i o czym pamiętać. 

Wszystkie informacje dotyczące pracy w Holandii

right_img

O NAS

Opowiadamy nie tylko o pracy, ale też o życiu w Holandii.

Przyjazd do Holandii, praca i codzienne życie to tematy na naszej stronie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat zatrudnienia w Holandii? Interesują Cię rodzaje umów jakie możesz dostać pracując przez biuro pośrednictwa pracy? Jaki układ zbiorowy obowiązuje Twojego pracodawcę? Czym jest gwarancja równego zatrudnienia? Jaka jest różnica między nadgodzinami i godzinami nienormowanymi? 

Chcesz też wiedzieć czym jest emigracja, jaki ma na Ciebie wpływ i jak możesz rozwijać się dalej mieszkając w Holandii?

Mamy dla Ciebie artykuły na przeróżne tematy związane z zatrudnieniem, linki do stron gdzie możesz dowiedzieć się więcej i podkasty nagrywane z osobami takimi jak Ty, które żyją tak jak Ty.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w górne zakładki, tam znajdziesz wszystkie nasze teksty i podkasty, które nagraliśmy dla Ciebie.