Praca w Holandii używa plików cookie. Kliknij przycisk akceptuj, aby ukryć tę wiadomość.

O NAS

about_img

Kim jesteśmy i co robimy

Jesteśmy zespołem, który wywodzi się z branży pośrednictwa pracy. Dobrze znamy jej mechanizmy, doskonale wiemy na jakie trudności napotykasz i czego możesz nie wiedzieć. Naszym celem jest wspieranie Cię w różnych sytuacjach. Robimy to przez prezentowanie ciekawych ofert pracy na naszej stronie, pomoc w znalezieniu swojego mieszkania do wynajęcia i przez doszkalanie się kursami online.

Ponadto oferujemy Ci wiedzę na przeróżne tematy dotyczące pracy, życia w Holandii i tego jaki wpływ ma na Ciebie emigracja.

Mamy 3 wyszukiwarki:

  • ofert pracy w Holandii
  • ofert wynajmu mieszkań w Holandii
  • kursów online w Holandii

Wyszliśmy z założenia, że zmiana pracy i poszukanie własnego mieszkania to etapy, które często pojawiają się w jakimś momencie u nas, emigrantów z Polski, którzy tu w Holandii chcą sobie ułożyć życie na stałe lub na jakiś czas. Kursy doszkalające dodajemy od siebie, ponieważ wiemy, że nowe umiejętności to nowe możliwości pracy, większa pewność siebie, Twoje zadowolenie z siebie i prawdopodobnie lepasza przyszłość. 

Piszemy dla Ciebie artykuły i nagrywamy podkasty, możesz wybrać to co bardziej lubisz.

Korzystaj ze wszystkiego co mamy i rozwijaj się! 

 

Jak to działa?

 Mamy 3 wyszukiwarki:

Ofert pracy w Holandii, kursów i mieszkań do wynajęcia

about_icon

Oferty pracy w Holandii

Na naszej stronie znajdziesz przeróżne oferty pracy na terenie Holandii

about_icon

Kursy

Prezentujemy kursy online i książki, które pomogą Ci się rozwijać zawodowo. Oprócz tego znaleźliśmy też dla Ciebie książki na temat rozwoju własnego, motywacji w codziennym życiu i zadowolenia z siebie. 

about_icon

Mieszkanie

W naszej wyszukiwarce znajdziesz dużo ofert mieszkań do wynajęcia, a w wsród nasych artkułów kompletny opis jak wynająć mieszkanie i o czym pamiętać. 

Wszystkie informacje dotyczące pracy w Holandii

right_img

O NAS

Opowiadamy nie tylko o pracy, ale też o życiu w Holandii.

Przyjazd do Holandii, praca i codzienne życie to tematy na naszej stronie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat zatrudnienia w Holandii? Interesują Cię rodzaje umów jakie możesz dostać pracując przez biuro pośrednictwa pracy? Jaki układ zbiorowy obowiązuje Twojego pracodawcę? Czym jest gwarancja równego zatrudnienia? Jaka jest różnica między nadgodzinami i godzinami nienormowanymi? 

Chcesz też wiedzieć czym jest emigracja, jaki ma na Ciebie wpływ i jak możesz rozwijać się dalej mieszkając w Holandii?

Mamy dla Ciebie artykuły na przeróżne tematy związane z zatrudnieniem, linki do stron gdzie możesz dowiedzieć się więcej i podkasty nagrywane z osobami takimi jak Ty, które żyją tak jak Ty.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij w górne zakładki, tam znajdziesz wszystkie nasze teksty i podkasty, które nagraliśmy dla Ciebie.