Praca w Holandii używa plików cookie. Kliknij przycisk akceptuj, aby ukryć tę wiadomość.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

faq_img

 

 

 

 

Często zadawane pytania

Udostępnianie informacji na temat zatrudnienia i codziennego życia w Holandii,  wspieranie wszystkich Polaków, którzy żyją i pracują w Holandii, zachęcanie do dalszej nauki i rozwoju osobistego.

 

Biura pośrednictwa pracy zaznaczyliśmy na mapie Holandii, wszystkie biura, które tam znajdziesz są biurami certyfikowanymi.

 

Nie, nasza platforma tylko prezentuje ogłoszenia o pracę, które zamieszczane są przez różne biura pośrednictwa pracy. Sami nie posiadamy ofert pracy.

 

Nie, my nie wynajmujemy mieszkań. Jesteśmy platformą, która prezentuje ogłoszenia wynajmu. Każdy użytkownik może zareagować na ogłoszenie i skontaktować się bezpośrednio z właścicielem mieszkania.

 

Po wybraniu interesującego Cię kursu kliknij na ofertę po czym zostaniesz przeniesiony na stronę, która sprzedaje kurs. 

 

Wyszukiwarki są po to, żeby można znaleźć nowe oferty pracy, oferty wynajmu mieszkań i dla tych, którzy chcą się dalej rozwijać, oferty kursów doszkalających. 

Również i dla tych biur stworzyliśmy mapę, ale tym razem Polski, wybraliśmy też tylko te placówki, które są godne zaufania.

 

Na naszej stronie znajduje się wiele ofert pracy, na które każdy może zareagować i dalej kontaktować się już z biurem pośrednictwa pracy, które zamieściło to ogłoszenie, dlatego nam nie wysyła się cv. 

Nie, nie pobieramy opłat za nic. Wszystko co znajduje się na stronie jest nieodpłatne.