Werkze.pl używa plików cookie. Kliknij przycisk akceptuj, aby ukryć tę wiadomość.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

faq_img

 

 

 

 

Często zadawane pytania

1. Naszym najważniejszym celem jest przedstawienie Ci jak największej ilości ofert pracy dostępnej na rynku holenderskim.

 

2. Oprócz tego udostępnianie informacji na temat:

 

- zatrudnienia i codziennego życia w Holandii, 

- wspieranie wszystkich Polaków, którzy żyją i pracują w Holandii,

- zachęcanie do dalszej nauki i rozwoju osobistego.

 

Biura pośrednictwa pracy zaznaczyliśmy w naszych wyszukiwarkach, wszystkie, które tu znajdziesz są biurami certyfikowanymi. 

Zależy nam na tym, żeby prezentować oferty pracy tylko tych biur, które stosują się do obowiązujących układów zbiorowych, i które są zrzeszone w związkach zawodowych zajmujących się ochroną pracownika tymczasowego. Dlatego nie znajdziesz tu wszystkich biur pracy, które działają w Holandii.

 

Nie, nasza platforma tylko prezentuje ogłoszenia o pracę, które zamieszczane są przez różne biura pośrednictwa pracy. Sami nie posiadamy ofert pracy.

 

Nie, my nie wynajmujemy mieszkań. Jesteśmy platformą, która prezentuje ogłoszenia wynajmu. Każdy użytkownik może zareagować na ogłoszenie i skontaktować się bezpośrednio z właścicielem mieszkania.

 

Można do nas wysłać maila pod adres:  info@werkze.pl

 

 

 

Wyszukiwarki są po to, żeby można znaleźć nowe oferty pracy, polskich przewoźników, biura rozliczeniowe, oferty wynajmu mieszkań i oferty kursów doszkalających. 

Wszystko to czego możesz potrzebować żyjąc w Holandii.

Również i dla tych biur stworzyliśmy wyszukiwarkę, ale tym razem biur z Polski, wybraliśmy też tylko te placówki, które są godne zaufania.

 

Nie, do nas nie wysyła się cv.   

Na naszej stronie znajduje się wiele ofert pracy, na które każdy może zareagować kontaktując się bezpośrednio z biurem pracy, które prezentuje swoją ofertę pracy.

Przy każdej ofercie znajdziesz przycisk APLIKUJ, pod którym znajduje się formularz rekrutacyjny pracodawcy lub bezpośredni link do ogłoszenia na stronie pracodawcy.

 

Dbaj o swoje dane osobowe! Pamiętaj, żeby nie przesyłać swojego cv nikomu jeśli nie możesz tego zrobić poprzez bezpieczny link pracodawcy.

 

Nie, nie pobieramy opłat za nic. Wszystko co znajduje się na stronie jest nieodpłatne. 

 

Na naszej stronie nie zakładasz żadnego konta i nigdzie się nie logujesz, jest to niepotrzebne!

Aplikowanie na oferty pracy, które widzisz na stronie jest proste:

 

  • Znajdź ofertę, która Cię interesuje.
  • Kliknij na nią.
  • Aplikuj przez formularz.
  • Wypełnij swoje dane w formularzu (imię i nazwisko, nr telefonu i adres email). Możesz dołączyć swoje cv, ale nie musisz.
  • Po złożeniu aplikacji odezwie się do Ciebie rekruter, który prezentuje interesującą Ciebie ofertę.

 

Tylko tyle!

 

Dbaj o swoje dane osobowe! Pamiętaj, żeby nie przesyłać swojego cv nikomu jeśli nie możesz tego zrobić poprzez bezpieczny link.