Werkze.pl używa plików cookie. Kliknij przycisk akceptuj, aby ukryć tę wiadomość.

Techvisie

Techvisie

Deventer

0

Oferty pracy

Opis

Agencja pracy Techvisie

 

Techvisie już od 1999 roku pośredniczy w znalezieniu pracy fachowcom w branży technicznej z całej Europy. Nasza firma i jej sześć oddziałów dysponuje personelem z branż: 

instalacyjnej, elektrotechnicznej, metalurgicznej, infrastruktury, wykończeniowej i malarskiej.

Znajdziecie nas szybciej na budowie niż za biurkiem. Jesteśmy zawsze na miejscu, tam gdzie nasi pracownicy. W ten sposób trzymamy rękę na pulsie i zapobiegamy na czas wszelkim nieprzewidzianym problemom. Mamy ciągły kontakt z naszymi ludżmi, w razie czego wiedzą, gdzie nas znależć.

Jako członek Związku Pośredników i Biur Pośrednictwa Pracy NBBU jesteśmy zaufanym pracodawcą. Stosujemy w stosunku do naszych pracowników reguły zawarte w Zbiorowym Układzie Pracy NBBU, posiadamy tzw. G-rekening czyli specjalne konto firmowe, do którego doęp ma tylko holenderski urząd skarbowy oraz posiadamy certyfikat Norma Stowarzyszenia Regulacji Rynku Pracy NEN4400-1.

Posiadamy certyfikaty VCU. VCU jest to Lista Kontrolna w zakresie Bezpieczenstwa i Ochrony Zdrowia dla Agencji Pracy Tymczasowej. Nasi pracownicy są w posiadaniu numeru BSN i wszystkich niezbędnych środków ochrony osobistej. Są one przez nas regularnie kontrolowane i w razie potrzeby wymieniane. Nasi pracownicy mogą więc bez przeszkód od razu zacząć pracę.

 

https://www.techvisie.pl/przeglad-ofert-pracy/