Pracownik produkcji - branża jajeczna

Covebo

  • 2021-07-07
  • żywność
  • 11,75-12,65 EUR /godz.
job_logo

Nr Kraz 1145

Pracownik produkcji branża jajeczna

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował

  • Optymalne prowadzenie procesu produkcyjnego.
  • Napełnianie produktu końcowego do zbiornika.
  • Zapewnienie bieżącej dostawy produktów do maszyn.
  • Pakowanie gotowego produktu oraz przekierowanie do dalszego  procesu produkcyjnego oraz wysyłki.
  • Kontrola jakości na każdym etapie pracy.
  • Prace porządkowe na II zmianie.

Benefity

Co oferujemy

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Stawka uzależniona od doświadczenia od €11,75 - € 12,65.
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
  • System pracy jednozmianowy.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane prawo jazdy.