Koordynator pracowników tymczasowych

Covebo

  • 2022-09-23
  • personel i administracja
  • 2200-2600 EUR brutto/miesiąc + dodatki
job_logo

Nr KRAZ 1145

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował

  • Wprowadzenie nowych pracowników tymczasowych.
  • Koordynację wewnątrz zakładu i ewidencja czasu pracy pracowników tymczasowych.
  • Zarządzanie projektami i pracownikami na poszczególnych lokalizacjach.
  • Kontakt pomiędzy zakładem pracy a Agencją Zatrudnienia.
  • Pomoc przy załatwianiu numeru identyfikacyjnego BSN.
  • Wizyty z pracownikami w placówkach medycznych, w razie potrzeby pełnienie roli tłumacza.

O firmie

Covebo Work Office (KRAZ 1145) to nie tylko agencja zatrudnienia, to przede wszystkim ludzie. W naszej firmie wyznajemy zasadę “Employee FIRST”, a w codziennej pracy kierujemy się wartościami, które tworzą nasz łańcuch DNA - wzajemnym zaufaniem, elastycznością i zadowolenia z podejmowanych działań.

Lubimy naszą pracę, a nasza praca lubi nas. Przychodzimy do biura z uśmiechem, bo wiemy, że każdy dzień przyniesie coś nowego. Nie tylko specyfika naszej pracy jest dynamiczna, ale dynamicznie rozwija się cała organizacja. Wiemy, że ten kto stoi w miejscu, tak naprawdę zaczyna być w tyle. W związku z tym dzień po dniu szukamy nowych rozwiązań, które stają się motywatorem do działania. I nie są to tylko codzienne wyzwania i nowe projekty, ale także sporo wspólnych integracji i przyjemności. Work life balans brzmi jak truizm, jednak w Covebo to nie tylko wyświechtany slogan, ale nasza rzeczywistość.

Benefity

Co oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego 2200€-2600€/msc brutto.
  • Dodatki za pracę w godzinach wieczornych lub w weekendy (50-150€).
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.
  • Możliwość podjęcia kursu języka holenderskiego.
  • Rozwinięcie umiejętności interpersonalnych.
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne.
  • Możliwość wynajęcia mieszkania Covebo.

Wymagania

 Czego oczekujemy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie min. B1
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w pracy jako koordynator pracowników tymczasowych min. 6 miesięcy.
  • Znajomość holenderskiego prawa pracy.
  • Swobodne korzystanie z programów Microsoft.
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i czerpanie przyjemności z pracy z ludźmi.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rekrutacji.
  • Umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach.
  • Elastyczność w działaniu.