Spawacz/monter MIG/MAG- krzesełka schodowe

Covebo

  • 2022-08-24
  • spawacz
  • 560 EUR netto / tydzień
job_logo

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował

  • Spawanie i monterka krzesełek schodowych w stali czarnej.
  • Spawanie metodą MIG oraz MAG.
  • Grubość materiału 4mm-5mm.
  • Praca na dwie zmiany.

O firmie

Krótkie wprowadzenie

Firma zajmuje się produkcją krzesełek schodowych.

Benefity

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie 560 euro netto/40h -kwota podana po wszelkich odtrąceniach.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę managera.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez  internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Doświadczenie w spawaniu stali czarnej minimum 3 lata.
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kategoria B.

Kliknij na APLIKUJ i rozpocznij swoją nową pracę już jutro!