Orderpicker (2428)

N2people

  • 2021-07-16
  • logistyka
  • od 12,33 EUR/godz. + dodatki
job_logo

Orderpicker

Lokalizacja: Amsterdam/Utrecht

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień przy użyciu skanera przymocowanego do nadgarstka
  • składanie produktów z listy do określonych skrzynek przypisanych do zamówienia/klienta
  • praca od poniedziałku do soboty
  • 40h tygodniowo

Benefity:

  • umowa na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy
  • transport do i z miejsca pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • stawka 12,33€ za godzinę przez pierwszych 12 tygodni
  • stawka 13,13€ za godzinę od 13. tygodnia pracy
  • dodatek 50% w przypadku pracy w godzinach nocnych
  • dodatek 100% w przypadku pracy w niedziele lub świeta
  • wypłata co 4 tygodnie

Wymagania:

  • znajomość jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie jako orderpicker
  • mile widziane prawo jazdy

W razie pytan prosimy o kontakt telefoniczny lub na WhatsApp: +34661367786