Pracownik Produkcji (CNC) (2428)

N2people

  • 2021-07-16
  • produkcja techniczna
  • 14,81 EUR/godz.
job_logo

Pracownik Produkcji (CNC)

Lokalizacja: Nieuw Bergen

Opis stanowiska:

  • sygnalizowanie odchyleń w obróbce mechanicznej i uszkodzeń narzędzi oraz przekazywanie informacji działowi jakości
  • wewnętrzny transport produktów
  • wykonywanie prac montażowych
  • gratowanie i czyszczenie produktów za pomocą pilników
  • wykonywanie pomiarów jakościowych zgodnie z przepisami inspekcyjnymi
  • pakowanie produktów zgodnie z przepisami jakościowymi i wymogami klienta
  • rejestrowanie danych produkcyjnych (nr produkcji, data etc.)
  • wydawanie produktu gotowego do transportu
  • praca na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • 40-45h tygodniowo

Benefity:

  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy, mozliwość pokanania drogi rowerem
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Stawka 14,81€ za godzinę
  • Wypłata co 4 tygodnie

Wymagania:

  • znajomość jezyka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy z CNC bedzie plusem
  • mile widziane prawo jazdy

W razie pytaś prosimy o kontakt telefoniczny lub na WhatsApp: +34661367786