Produkcja żywności „ ready to go”

Covebo

job_logo

Nr KRAZ 1145

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował

  • Praca na dwóch halach. Ciepła od 20 do 30 °C, oraz hala zimna 7 °C
  • Pakowanie, przepakowywanie gotowych dań do pudełek (makaron, ryż, warzywa itp.)
  • Wsparcie całego procesu produkcyjnego. Etykietowanie gotowych produktów.
  • Kontrola jakości produktu na każdym etapie pracy.
  • Przekierowanie gotowych produktów do wysyłki.
  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy.

Benefity

Co oferujemy

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Stawkę 12,39 euro/h.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Stanowisko pracy nie wymaga doświadczenia.
  • Praca nie wymaga znajomości języka angielskiego.
  • Możliwość awansu.
  • System pracy w systemie dwuzmianowym
  • Gwarantowana liczba godzin.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transportu z Polski do Holandii.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość otrzymania zaliczki 150 € po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.