Zbieranie zamówień w dziale zakupów online

Covebo

job_logo

Nr KRAZ 1145

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował

  • Zbieranie zamówień dla klientów online skanerem ręcznym
  • Etykietowanie skrzynek kodem zgodnie z instrukcją, przez pobranie odpowiedniego kodu kreskowego z drukarki
  • Zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem
  • Produkty umieszczane są w skrzynkach na wózku ręcznym (w przypadku cięższych artykułów na wózek elektryczny)
  • Po zebraniu pełnego zamówienia odstawić wózek do właściwego doku

O firmie

Krótkie wprowadzenie

Jeden z najbardziej znanych supermarketów w Holandii z ponad 600 sklepami i centrami dystrybucji na terenie całego kraju. W oddziale w Den Bosch wszystkie artykuły spożywcze przygotowywane są dla klientów zamawiających online. Jako komisjoner dbasz o to, aby koszyki klientów były uzupełnione zgodnie z zamówieniem. Zebrane zamówienia odbierane są przez samych klientów w specjalnych punktach odbioru lub dostarczane wprost pod drzwi klienta.

#własnezakwaterowanie

Benefity

Co oferujemy

  • Stawka: 12,84€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe: 35-100%
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca w systemie trzyzmianowy w temperaturze ok. 18°C
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Własne zakwaterowanie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, poziom B1
  • Doświadczenie w pracy komisjonera min. 3 miesiące
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziany własny transport do pracy.